Elektronické podepisování smluv

05.01.2022

Potřebujete podepsat co nejdříve rezervační smlouvu na byt, ale zrovna jste pracovně vytížení, jste nemocní nebo vám do toho padne zrovna služební cesta? Tak nemusíte propadat panice, všechny potřebné podpisy vám mohu zajistit online prostřednictvím aplikace SIGNI.

Spolupráce mezi prvními pobočkami RE/MAX a Signi začala již někdy během léta 2020. Česká aplikace pro podepisování dokumentů elektronickou cestou nám tehdy začala pomáhat především během pandemie a toto řešení se ukázalo jako maximálně efektivní pro úsporu času všem zúčastněným stranám.

Díky elektronickému podpisu tedy můžete z pohodlí domova nebo kdekoliv na cestách podepsat např. rezervační smlouvu, zprostředkovatelskou smlouvu, ale třeba i nájemní smlouvu nebo např. jakýkoliv dodatek. Podepisovat se dá přímo na tabletu nebo chytrém telefonu. Stačí stylus nebo je možné podepisovat i prstem. Digitálně podepsaný dokument je přitom právně závazný a zcela odpovídá klasické papírové podobě.

Jednoduše Vám jej pomocí aplikace pošlu e-mailem, který vás již navede do dalších jednoduchých kroků, jak dokument elektronicky podepsat. Vše proběhne maximálně do pěti minut a dokument je podepsán.

Po prohlídce nemovitosti se tak už vůbec není potřeba scházet, i když osobní setkání samozřejmě stále ráda upřednostním. Prostřednictvím Signi lze uzavřít i předávací protokol, pořídit fotodokumentaci nebo zaznamenat stav měřičů energií. Bez zbytečného papírování, cestování a online.

Máte dotazy z oblasti realit?