Reference

Hodnocení klientů:

"Vynikající makléřka, perfektní přístup, zodpovědná, spolehlivá, nápomocná. Vřele všem doporučuji. Profesionální přístup ke klientům."

......

"pí. Michaela Motyčková je jak po profesionální tak i lidské stránce skvělá, moje zkušenost s ní byla opakovaná a výsledek pokaždé předčil mé očekávání."

......

"paní Motyčková je jednička spolupracovali jsme již podruhé a pokud budu potřebovat, jistě ji opět požádám o pomoc rozhodně ji doporučím i známým" 

......  

"Velice si vážím schopných, ctižádostivých, zodpovědných a pracovitých lidí, kteří rozumí své práci. A přesně taková je paní inženýrka Motyčková. Spolupráce s ní byla čirá radost. Jsem rád, že jsem ji potkal a její služby jsem jistojistě nevyužil naposledy. "

......

"Za poslední dva roky jsem se (jako prodávající i jako kupující) setkal s řadou realitních makléřů. Paní inženýrka Motyčková je všechny převyšuje. Její odborné znalosti, kultivované jednání a především celkový přístup ke klientovi je bezkonkurenční. "

......

Rozhodně doporučuji!!! Vysoce profesionální přístup, ochota, příjemné jednání.

......

"Profesionální, rychlé a velmi flexibilní jednání, vřele doporučuji"

......

"O nic jsem se nemusel starat, vše bylo naprosto O.K."

......

"Nemovitost jsem chtěl po předchozích zkušenostech prodat opět sám bez realitky. Po doporučení od známého jsem souhlasil s první schůzkou a vzal si týden čas na rozmyšlenou. Po sepsání smlouvy šlo pak vše nad očekávání rychle. Byt se nakonec prodal za vyšší částku a já měl požadovanou částku do dvou měsíců na účtu. Vše proběhlo bez problémů a hlavně s mou minimální účastí. Jsem víc než spokojen. Nový majitel pokud vím také. Děkuji"

......

"100 % profesionální vystupování"

......

"Jedná se o člověka, který je doslova makléřem na svém místě - dobře s klienty jedná, inzerát velmi dobře připraven, termíny dodržuje, klientům se zcela věnuje i mimo svou pracovní dobu - kdybych náhodou potřebovala zase služby realitní kanceláře, tak se obrátím opět sem."

......

"Moc Vám děkuji, vážím si Vašeho přístupu! "

......

"Rozhodně doporučuji :) Paní Motyčková se stará o obchod bez prázdnin a dovoleny! "

......


Bavilo Vás se mnou spolupracovat? Zpětná vazba je pro mě velmi cenná, proto budu ráda za každé Vaše hodnocení. 

A kam vložit recenzi? Výběr už nechám na Vás...