Reference

Hodnocení klientů:

"Paní Motyčková pracovala s vysokou profesionalitou, vše bylo vždy do nejmenšího detailu včas připraveno a domluveno. Byla velmi ochotná, komunikovala i mimo pracovní dobu a snažila se vyjít maximálně vstříc obou stranám. Obdivovala jsem její schopnost skvěle, mile, profesionálně jednat se zájemci o můj byt. S čistým svědomím ji mohu opravdu všem doporučit, kdybych něco někdy ještě prodávala, určitě bych si přála s ní zase spolupracovat."

......

"Vážená paní Ing. Michaela Motyčková je velmi erudovanou osobou v dané problematice. Je velmi složité najít sebemenší výtku. Mohu zcela zodpovědně říci, že její zcela profesionální přístup budí na celou Vaší společnost jedině pozitivní světlo. Vždy na paní inženýrku budu velmi rád vzpomínat a pokud to bude jen trochu možné, budu jí jen a jen všem doporučovat, pokud budou chtít svou nemovitost prodat. Mohu říci, že více takových makléřů je potřeba. Osobně mám zkušenosti s makléři jiných realitních společností, kteří byli spíše ostudou této profese. "

......

"Paní ing. Motyčková je neskutečný profesionál.Makléřské služby na vysoké úrovni!!! Prodej našeho bytu proběhl v rekordním čase.Spolupráce neměla jedinou chybu.Vše zařídí,obstará o všem informuje.Bonusem je její příjemné,klidné a milé vystupování.A to,že je to krásná žena o tom žádná:-) Můžeme s čistým svědomím jen doporučit. Šumáci"

......

S paní Motyčkovou jsem byla velmi spokojená, má velmi profesionální přístup a o vše se postarala. Prodej proběhl za velmi krátkou dobu. Mohu jen vřele doporučit.

......

Náš dům jsme nemohli prodat více než půl roku, paní Motyčková ho prodala za 6 dní (!). Nelepší makléřka, s jakou jsem se kdy setkala - profesionální přístup, služby na vysoké úrovni, vždy příjemná a vstřícná.

......

"Velmi příjemná spolupráce a profesionální přístup s výsledkem velmi rychlého prodeje. Spokojenost na straně prodávajících i kupujících. Radost ze spolupráce. Děkujeme moc Míše a Těšíme se na další. M+P"

......

"Vynikající makléřka, perfektní přístup, zodpovědná, spolehlivá, nápomocná. Vřele všem doporučuji. Profesionální přístup ke klientům."

......

"S Paní Ing. Michaelou Motyčkovou jsem byl velice spokojen. Od začátku naší spolupráce byl z její strany nasazen profesionální přístup.¨ Určitě budu dále doporučovat, a jenom chválím!!!!"

......

"pí. Michaela Motyčková je jak po profesionální tak i lidské stránce skvělá, moje zkušenost s ní byla opakovaná a výsledek pokaždé předčil mé očekávání."

......

S vysoce profesionálním, rychlým jednáním paní makléřky Motyčkové byl jsem nadmíru spokojen po všech stránkách.
Moc si vážím přívětivého lidského, proaktivního přístupu. Navíc paní makléřka dokázala pomoc za krátkou dobu zařídit financování.

......

"paní Motyčková je jednička spolupracovali jsme již podruhé a pokud budu potřebovat, jistě ji opět požádám o pomoc rozhodně ji doporučím i známým" 

......  

"Velice si vážím schopných, ctižádostivých, zodpovědných a pracovitých lidí, kteří rozumí své práci. A přesně taková je paní inženýrka Motyčková. Spolupráce s ní byla čirá radost. Jsem rád, že jsem ji potkal a její služby jsem jistojistě nevyužil naposledy. "

......

"Za poslední dva roky jsem se (jako prodávající i jako kupující) setkal s řadou realitních makléřů. Paní inženýrka Motyčková je všechny převyšuje. Její odborné znalosti, kultivované jednání a především celkový přístup ke klientovi je bezkonkurenční. "

......

"Jsme rádi že jsme si vybrali p.Motyčkovou ,byly jsme maximálně spokojeni :-)"

......

Rozhodně doporučuji!!! Vysoce profesionální přístup, ochota, příjemné jednání.

......

"Profesionální, rychlé a velmi flexibilní jednání, vřele doporučuji"

......

"O nic jsem se nemusel starat, vše bylo naprosto O.K."

......

"Nemovitost jsem chtěl po předchozích zkušenostech prodat opět sám bez realitky. Po doporučení od známého jsem souhlasil s první schůzkou a vzal si týden čas na rozmyšlenou. Po sepsání smlouvy šlo pak vše nad očekávání rychle. Byt se nakonec prodal za vyšší částku a já měl požadovanou částku do dvou měsíců na účtu. Vše proběhlo bez problémů a hlavně s mou minimální účastí. Jsem víc než spokojen. Nový majitel pokud vím také. Děkuji"

......

"100 % profesionální vystupování"

......

"Jedná se o člověka, který je doslova makléřem na svém místě - dobře s klienty jedná, inzerát velmi dobře připraven, termíny dodržuje, klientům se zcela věnuje i mimo svou pracovní dobu - kdybych náhodou potřebovala zase služby realitní kanceláře, tak se obrátím opět sem."

......

"Moc Vám děkuji, vážím si Vašeho přístupu! "

......

"Rozhodně doporučuji :) Paní Motyčková se stará o obchod bez prázdnin a dovoleny! "

......


Bavilo Vás se mnou spolupracovat? Zpětná vazba je pro mě velmi cenná, proto budu ráda za každé Vaše hodnocení. 

A kam vložit recenzi? Výběr už nechám na Vás...

Na následujících odkazech naleznete všechny recenze klientů....