Jak bude prodej probíhat?

1) První setkání

Na naší první schůzce se společně poznáme, vyhodnotím Vaše potřeby a časovou osu, vypracuji pro Vás odborný odhad ceny a na základě toho stanovím marketingovou strategii Vám na míru.

2) Příprava nemovitosti

 Vaši nemovitost poté připravím k prodeji, přichází tedy na řadu home staging (důkladné aranžmá nemovitosti), profesionální fotograf, zaměření nemovitosti a zpracování půdorysů (dispozičního uspořádání). Součástí přípravy bývá také natáčení videoprohlídky

3) Marketing

Následuje rozsáhlý marketing Vaší nemovitosti - ten však nespočívá jen v inzerci na realitních portálech. Nestačí jen sedět a čekat, až přijde kupec. Zájemce vyhledávám také aktivně a přímo je oslovuji. Nedílnou součástí marketingu jsou také online reklamní kampaně (PPC a FB),  tištěná inzerce,  plachty atd.

4) Kvalifikace kupujícího

Při prodeji nemovitosti vždy nejprve důkladně prověřuji přání, potřeby a finanční možnosti kupujícího. Cílem celého prodejního procesu je, prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Proto se snažím na prohlídkový den dovést vždy více zájemců, abychom vytvořili zdravé konkurenční prostředí a mohli tak snadno obhájit cenu nemovitosti, nebo ji při větším zájmu dokonce navýšit.

5) Financování

Spolupracuji s finančními poradci, kteří pomohou najít klientům nejvýhodnější hypoteční úvěr přímo na míru, zároveň společně pohlídáme, aby vše proběhlo v co nejkratším čase a pro Vás bez starostí. 

6) Právní servis

Během celé naší spolupráce je mi (a Vám) plně k dispozici již mnoho let ověřený právní servis včetně bezpečné advokátní úschovy. 

7) Katastr nemovitostí

Pro usnadnění celého procesu za Vás jednám se všemi potřebnými institucemi: katastrálním úřadem, bankou, dle potřeby také stavebním či finančním úřadem.

8) Předání nemovitosti

Pro bezproblémové předání nemovitosti vyhotovím předávací protokol a zajistím za Vás hladké převedení odběrného místa u všech dodavatelů energií.

9) Věrný klient

Ani zde naše spolupráce nemusí končit. Pokud budete s mými službami přinejmenším spokojeni, staňte se mým doporučitelem.

Máte jakékoliv dotazy? Napište mi!