Pracuji s týmem dalších profesionálů

S kým spolupracuji...

Remax G8 Reality

Skupina těch nejlepších realitních profesionálů

Je skvělé být součástí špičky na realitním trhu - právě proto jsem si vybrala pro spolupráci REMAX, a to konkrétně kladenskou kancelář, kde se mohu dělit o zkušenosti s těmi nejlepšími. Díky společnosti REMAX mám navíc neustálý přísun nových aktuálních informací ze světa realit, mohu se neustále vzdělávat a Vám tak přinášet maximální profesionální servis.

Advokátní kancelář Kindl a Výborčík

Právní služby, advokátní úschova

Chcete mít především jistotu, že veškeré smlouvy a prvání náležitosti  budou pečlivě připraveny a Vaše peníze uloženy v bezpečí po celou dobu převodu nemovitosti? Naše dlouholetá spolupráce s Advokátní kanceláří Kindl a Výborčík představuje maximálního bezpečí a hladký převod Vaší nemovitosti.

Jiří Matoušek

Profesionální fotograf

Profesionální fotograf, retušér a editor fotografií, se kterým mám tu čest již nějakou dobu spolupracovat. Jirka má navíc cit pro fotostaging, což je záruka kvalitní prezentace Vaší nemovitosti. A stejně jako já, on svoji práci miluje.

Kateřina Hanušová - designérka


Homestaging je profesionální příprava nemovitosti před jejím prodejem či pronájmem . Spolupracuji s Katkou Hanušovou - designérkou a homestagerkou, která přesně ví, jak nemovitost co nejlépe naaranžovat a zatraktivnit . 


RX Finance

Finanční poradenctví

Chystáte se hradit nemovitost hypotečním úvěrem? Spolupracuji se skvělými finančními poradci z RX Finance, kteří Vám pomohou najít nejvýhodnější hypoteční úvěr přímo na míru. O nic se nemusíte starat, schůzku Vám samozřejmě sjednám já.

PF Energetika 

PENB

Při prodeji nemovitosti je každý prodávající povinen předložit Průkaz energetické náročnosti budovy. Pokud ho nemáte, i toto zajistíme - konrkrétně u pana Ing. Fikara z PF Energetika, se kterým máme již dlouhodobě ověřenou spolupráci.

Tomáš Syrůček

Marketingový ředitel REMAX G8 Reality

Jak vytvořit a zacílit tu nejlepší reklamu pro Vaši nemovitost? S tím mi dokže perfektně poradit právě Tomáš Syrůček - marketingový ředitel REMAX G8 Reality.

MAVEB

Mediální agentura

Spolupracuji s firmou Maveb, která mi pomáhá spravovat veškeré online reklamní kampaně.

Šárka Petružalová

Správkyně sociálních sítí

Pro správní nastavení facebookových kampaní při prodej nemovitosti využívám právě Šárku Petružalovou a inspirativní rady od Elišky Vyhnánkové. Přesně ví, jak a na koho danou reklamní kampaň cílit.