Remax G8 Reality nově i ve Slaném!

28.03.2019

S velkou radostí mohu již oficiálně oznámit, že se kladenská pobočka REMAX G8 Reality dohodla na akvizici jedné z nejlepších kanceláří Century 21 -  konkrétně kanceláří Century 21 ve Slaném. Remax G8 Reality tak rozšiřuje své pole působnosti i do tohoto regionu - regionu, který je zároveň mojí expertní oblastí, jelikož odtud pocházím a bydlím zde. O to větší mám radost, že nyní mohu Slaňáky pozvat na schůzku právě sem, do kanceláře v Třebízského ulici.

A jak k tomu vlastně došlo? Slovy majitele kladenské kanceláře Martina Chadimy : "Vzájemné sympatie majitelů obou kanceláří se datují dlouho do historie. Celých deset let existence slánské kanceláře jsme udržovali velmi korektní vztahy, navštěvovali se a informovali jsme se vzájemně o novinkách na našem regionálním trhu. Jana Kučerová, jako leader týmu, vyznává a staví na stejných hodnotách a ač konkurenti, naši makléři mezi sebou uzavřeli ve spolupráci řadu obchodů."

Remax G8 Reality tak v regionu posiluje pozici lokální jedničky na trhu. A mně je velkou ctí, že jsem toho součástí.

Nově si tak můžeme společně domluvit schůzku i v této příjemné kanceláři ve Slaném v Třebízského ulici, která právě mění svůj brand :-)

Těším se tu na Vás.

Váš realitní makléř Michaela Motyčková 

Mohlo by Vás zajímat....

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti

Co bystě měli vědět, když kupujete nemovitost?

Co to je homestaging a k čemu je dobrý?