Pronájem bytu 3+kk ve Slaném, 

ul. Na Vavřinci

! P R O N A J A T O !


Cena: 14.000,- Kč / za měsíc + poplatky (5.161,-Kč)

Poznámka k ceně: + provize RK 16.940,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 30.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 3+kk + komora na patře + sklep


Pokud hledáte pronájem prostornějšího bytu ve Slaném, kam si stačí donést pouze osobní věci, pak vás nejspíše zaujme tento útulný a kompletně zařízený byt 3+kk v ulici Na Vavřinci ve Slaném.

Byt se nechází ve 2. patře čtyřpodlažního panelového domu s výhledem na 3 různé světové strany. Bytová jednotka prošla před několika lety rekonstrukcí a od té doby je stále velmi dobře udržovaná (doposud nepronajímaná). Byt má standardní dispozici 3+kk a je zařízen pro rodinu s dětmi. Součástí vybavení je kompletní nábytek, lednice, pračka, několik úložných skříní atd., vše dle aktuálních fotografií.

K bytu náleží také sklepní kóje v suterénu domu a praktická komora na patře naproti bytu.
Cena za měsíční pronájem bytu činí 14.000,- Kč + zálohy na energie ve výši 5.161,-Kč (zahrnuje vytápění, teplou a studenou vodu a drobné poplatky za společné prostory) + elektřina a plyn (pouze pro vaření) dle vlastní spotřeby.
Před podpisem nájemní smlouvy je nutné složit kromě nájemného na první měsíc také vratnou kauci ve výši 30.000,-Kč a provizi RK ve výši 16.940,-Kč.

Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat, a to nejlépe na uvedený email. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka dle vlastních představ!

Zajímá vás více informací?