Pronájem bytu 3+kk, ul. Fügnerova Slaný

! P R O N A J A T O !


Cena: 15.000,- / za měsíc + poplatky 4.287,-Kč (vytápění a SUV) + elektřina a plyn dle vlastní spotřeby (vaření a TUV)

Poznámka k ceně: + provize RK 18.150,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 35.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 3+kk s lodžií a balkónem + sklep

Užitná plocha: 87m2 + balkón + lodžie + sklep


Dovoluji si vám nabídnout pronájem nadstandardně prostorného bytu 3+kk s lodžií a balkonem v atraktivní lokalitě "V Ráji" ve Slaném. Jedná se o příjemně slunný, vzdušný a komfortní byt vhodný například pro rodinu s dětmi.

Byt prošel postupnou rekonstrukcí. Součástí nemovitosti je moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebičemi (lednice, plyn. sporák, myčka, el. trouba), velká vestavěná skříň v předsíni a zánovní vestavěná skříň v ložnici.

Velkou předností nemovitosti je také její lokalita. Bytový dům je osazen na slunném kopci v klidné vilkové zástavbě.Kousek od domu se rozprostírá rozlehlý  vhodný k procházkám či sportovnímu vyžití, najdete zde m.j. dětské hřiště, bike park, pump track park, základné školu a pouhých pár kroků do domu naleznete také tenisové kurty.Byt se nachází ve 3. patře menšího zděného bytového domu a má celkovou užitnou plochu (plus lodžie a balkon) . 

Dispozice bytu nabízí velkorysý obývací pokoj (upravený z původních 2 místností) s navazujícím kuchyňským koutem, menší koupelnu, WC a dvě ložnice. Z obývacího pokoje je možné vstoupit na jižně orientovanou lodžii nebo na balkón směrem na západ. K bytu náleží sklep v suterénu domu, k dispozici je zde i kolárna či prádelna. Nemovitost je pronajímána bez nábytku, k nastěhování bude připravena po domluvě.

Cena za měsíční pronájem bytu činí 15.000,- Kč + zálohy na energie ve výši 4.287,-Kč (zahrnuje vytápění a studenou vodu) + elektřina a plyn dle vlastní spotřeby.

Před podpisem nájemní smlouvy je nutné složit kromě nájemného na první měsíc také vratnou kauci ve výši 35.000,-Kč a provizi RK ve výši 18.150,-Kč. Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat, a to nejlépe na uvedený email. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka dle vlastních představ.

Kontaktujte mě pro zaslání dotazníku