Pronájem bytu 3+1, 

O. Scheinpflugové Slaný

! R E Z E R V O V Á N O !


Cena: 15.000,- / za měsíc + poplatky (6.415,-Kč) včetně elektřiny

Poznámka k ceně: + provize RK 18.150,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 40.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 3+1 + lodžie + sklep


Dovoluji si vám nabídnout pronájem nadstandardního bytu 3+1 s lodžií v atraktivní lokalitě "V Ráji" ve Slaném. Jedná se o příjemně slunný, vzdušný a velmi prostorný byt vhodný například pro rodinu s dětmi.

V bytě byla dle návrhu designérů provedena zcela kompletní, pečlivá a velmi zdařilá rekonstrukce - byly udělány kompletně nové rozvody elektroinstalací, vody, odpadů, v celém bytě nové podlahy, nechybí moderní kuchyňská linka se všemi vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba, plyn.sporák, digestoř, myčka), krásná nová koupelna s vestavěnou pračkou, nové interiérové dveře a bezpečností dveře do bytu, vše v moderním a nadčasovém stylu.

Velkou předností nemovitosti je také její lokalita. Bytový dům je osazen na slunném kopci v klidné vilkové zástavbě. Kousek od domu se rozprostírá rozlehlý lesopark Háje vhodný k procházkám či sportovnímu vyžití, najdete zde m.j. dětské hřiště, bike park, pump track park a pouhých pár kroků do domu naleznete také tenisové kurty.

Byt se nachází v 1. patře menšího zděného bytového domu a má celkovou užitnou plochu 76,5m² . Dispozice bytu nabízí velkoryse prostorné pokoje, samostatnou kuchyň, menší koupelnu, WC, špajz a příjemnou lodžii. K bytu náleží také sklep v suterénu domu. Nemovitost je pronajímána bez nábytku.

Cena za měsíční pronájem bytu činí 15.000,- Kč + kompletní zálohy na energie ve výši 6.415,-Kč.
Před podpisem nájemní smlouvy je nutné složit kromě nájemného na první měsíc také vratnou kauci ve výši 40.000,-Kč a provizi RK ve výši 18.150,-Kč.
Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat, a to nejlépe na uvedený email. Majitel si vyhrazuje právo VYBRAT nájemníka dle vlastních představ.

Kontaktujte mě pro více informací