Pronájem prostorného bytu 2+kk 

vč. garážového stání, ul. U Kasáren Slaný

! P R O N A J A T O !


Cena: 12.800,-/ za měsíc vč. parkování + poplatky 2.500,-Kč + elektřina dle vlastní spotřeby

Poznámka k ceně: + provize RK 15.488,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 38.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 2+kk s balkónem + garážové kryté stání + sklepní kóje

Užitná plocha: 64m2


Dovoluji si vám nabídnout pronájem pěkného bytu o dispozici 2+kk ve zděném domě v klidné části Slaného - v ulici U Kasáren.

Byt se nachází ve 2. patře novějšího bytového domu a je ve velmi dobrém udržovaném stavu. Bytová jednotka nabízí díky své užitné ploše 61m2 dostatek prostoru - velký obývací pokoj s vybavenou kuchyňskou linku, odkud plynule navazuje vstup na balkón, ložnici a koupelnu s WC.
Velkým benefitem nemovitosti je také kryté garážové stání v suterénu domu a sklep. Díky orientaci oken na dvě různé světové strany působí místnosti příjemně vzdušně a slunně. Nemovitost je připravena ihned k nastěhování, aktuálně vybavena kompletním nábytkem, který bude případně po vzájemné dohodě možné částečně vystěhovat.


Cena za měsíční pronájem bytu činí 12.800,- Kč včetně garážového stání + zálohy na energie ve výši 2.500,-Kč měsíčně + elektřina (dle vlastní spotřeby). Při převzetí bytu je nutné uhradit kauci ve výši 38.000,-Kč. Do tohoto bytu požadujeme pouze nájemníky bez psů a koček. Provize RK činí 15.488,- Kč vč. DPH.
Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím kontaktujte na email michaela.motyckova@re-max.cz.

Chcete se dozvědět více informací?