Pronájem bytu 2+kk s terasou a garážovým stáním v novostavbě Slánský Mlýn

! P R O N A J A T O !


Cena: 16.000,-/ za měsíc + kompletní poplatky (4.500,-Kč) 

Poznámka k ceně: + provize RK 19.360,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 41.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 2+kk + terasa + kryté garážové stání


Dovoluji si vám nabídnou pronájem krásného bytu o dispozici 2+kk v právě dokončené novostavbě na okraji Slaného, která vznikla v rámci projektu "Slánský Mlýn".

Byt se nachází ve 3. patře bytového domu s výtahem a je orientován jižním směrem. Oba pokoje mají velká francouzská okna směřující na velmi prostornou a komfortní zastřešenou terasu, která nabízí krásný výhled do zelně. Díky prosklenému zábradlí je tak i z pokojů cítit provázanost s okolní zelení. Součástí pronájmu je i uzavřené parkovací stání v suterénu budovy. Dispoziční uspořádání místností je nejlépe patrné z půdorysu ve fotogalerii.
Bytový dům je prvním dostavěným blokem z plánovaného projektu rezidenčního bydlení. Součástí rezortu bude dle plánu developera i vybudování dětského hřiště, bazénu, školky, restaurace, autobusové zastávky se spojením do Prahy, cyklostezky a stezky pro pěší směrem do centra města.

Bytový dům je navržen jako nízkoeenergetický (m.j. využívá systém solárních panelů), náklady na provoz se tedy očekávají nízké.

Cena za měsíční pronájem bytu (včetně garážového stání) činí 16.000,- Kč + zálohy na energie, které jsou zatím kompletně nastaveny na 4.500,-Kč i včetně elektřiny v bytě.
Před podpisem nájemní smlouvy je nutné složit kromě nájemného na první měsíc také vratnou kauci ve výši 41.000,-Kč a provizi RK ve výši 19.360,-Kč.
Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat, a to nejlépe na uvedený emailem.

Zajímá vás více informací?