Pronájem bytu 2+kk

ul. Petra Hrubého ve Slaném 

! P R O N A J A T O !


Cena: 12.000,-/ za měsíc + kompletní poplatky 6.000,-Kč včetně elektřiny

Poznámka k ceně: + provize RK 14.520,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 36.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 2+1 (kk) + 2 sklepy 


Pro zájemce o dlouhodobý pronájem nabízím atraktivní byt 2+1 (2 +kk) v klidné části Slaného. Jedná se o příjemně slunný, vzdušný a prostorný byt připravený ihned k nastěhování.

Byt prošel cca před pěti lety zcela kompletní a důkladnou rekonstrukcí včetně moderní kuchyňské linky se všemi spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba, elektr.sporák, digestoř, myčka).
Předností nemovitosti je také její lokalita. Kousek od domu najdete m.j. Bilu, autobusovou zastávku, za domem je potom dětské hřiště a možnost parkování. Do centra města dojdete pěšky za pouhých 15 minut.

Byt se nachází ve 3. podlaží menšího zděného bytového domu a má celkovou užitnou plochu 55m² . Dispozice bytu nabízí vzdušný obývací pokoj, plynule navazující moderní kuchyň, koupelnu s WC, ložnici a chodbu. K bytu náleží také 2 sklepy v suterénu domu. Samotný bytový dům je ve velmi dobrém udržovaném stavu a je kompletně zateplen.

Nemovitost je připravena ihned k nastěhování, pronajímána bez nábytku. Cena za měsíční pronájem bytu činí 12.000,- Kč + kompletní zálohy na energie ve výši 6.000,-Kč. Byt je vytápěn vlastním elektrokotlem, což dává prostor pro vlastní regulaci a hospodaření s energiemi. Po prvním vyúčtování bude tak možné v případě menší spotřeby zálohy snížit.Před podpisem nájemní smlouvy je nutné složit kromě nájemného na první měsíc také vratnou kauci ve výši 36.000,-Kč a provizi RK ve výši 14.520,-Kč.

Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat, a to nejlépe na uvedený email. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka dle vlastních představ.

Zajímá vás více informací?