Pronájem bytu 2+1 , ul. Smetáčkova Slaný

! P R O N A J A T O !


Cena: 11.000,-/ za měsíc + poplatky (2.500,-Kč na jednu osobu) + elektřina dle vlastní spotřeby

Poznámka k ceně: + provize RK 13.310,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 33.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 2+1 + sklep


Dovoluji si vám nabídnout pronájem vzdušného bytu o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Slaného - v ulici Smetáčkova.

Byt se nachází ve 2. podlaží zděného bytového domu, který prošel postupnou rekonstrukcí a je tak ve velmi dobrém udržovaném stavu. Samotný byt je také po celkové renovaci a díky své užitné ploše 50m2 (plocha bez sklepu) poskytuje komfortní dispozici - samostatnou kuchyň s modernizovanou kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnici, koupelnu s WC a praktickou komoru (šatnu). K bytu náleží také sklep v suterénu domu. Díky orientaci oken na dvě různé světové strany působí místnosti příjemně vzdušně a slunně.


Velkým benefitem nemovitosti je zároveň její lokalita - kousek od domu najdete autobusovou zastávku s přímým spojením do Prahy, školu, Billu, plavecký bazén, atletický stadion a další sportoviště a služby. Ulice Smetáčkova zajišťuje komfortní bydlení v klidné části města, k dispozici je také příjemný parčík s dětským hřištěm přímo za domem.
(Pozn. Byt je pronajímán bez nábytku.)


Cena za měsíční pronájem bytu je ve výši 11.000,- Kč + zálohy na energie, které činí 2.500,-Kč měsíčně + elektřina (dle vlastní spotřeby) + plyn (využíván pouze pro vaření).
Nemovitost je připravena ihned k nastěhování.
Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 33.000,-Kč, provize RK činí 13.310,- Kč vč. DPH.
Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím kontaktujte na email michaela.motyckova@re-max.cz.

Chcete se něco zeptat?