Pronájem bytu 2+1 Slaný, ul. Okružní

! P R O N A J A T O !


Cena: 8.000,-/ za měsíc + poplatky (cca 2.485,-Kč) + elektřina a plyn

Poznámka k ceně: + provize RK 10.000,-Kč + DPH + vratná kauce 16.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 2+1 + komora + sklep


Dovoluji si vám nabídnout možnost dlouhodobého pronájmu bytu 2+1 v klidné ulici Okružní ve Slaném. Byt se nachází ve 3. patře revitalizovaného panelového domu. Samotný byt je v původním udržovaném stavu, aktuálně vymalovaný, uklizený a připravený k předání. Dispozice bytu nabízí prostorný obývací pokoj s průchodem do kuchyně. Na druhé straně obýv. pokoje navazuje vstup do ložnice. Byt má samostatné WC a koupelnu. Naproti bytu je dále k dispozici praktická uzamykatelná komora a v suterénu domu také sklepní kóje. Díky orientaci oken na 2 různé světové strany působí byt velmi vzdušně a světle.

Samotný bytový dům prošel již z velké části rekonstrukcí - nová fasáda, vstupní dveře na čip a několik dalších oprav v rámci vnitřních instalací. Dům se nachází na kopci, v klidné ulici Okružní. Z bytu je tak krásný výhled na město, kousek od domu (pod kopcem) se nachází autobusová zastávka s přímých spojením směr Praha Veleslavín (pouhých 25 minut jízdy autobusem), v pěší dostupnosti naleznete všechny potřebné služby a supermarkety.


Cena za měsíční pronájem bytu je ve výši 8.000,- Kč + zálohy na energie, které činí 2.485,-Kč měsíčně + elektřina (dle vlastní spotřeby) + plyn (využíván pouze pro vaření). 
Nemovitost bude k dispozici od konce října, pronajímána bez nábytku.
Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 16.000,-Kč, provize RK činí 10.000,-+DPH.
Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat.