Pronájem bytu 2+1, ul. Rabasova, Slaný

!!! P R O N A J A T O !!!


Cena: 11.500,-/ za měsíc + poplatky (cca 2.454,-Kč) + elektřina a plyn

Poznámka k ceně: + provize RK 11.500,-Kč + DPH + vratná kauce 28.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 2+1 + sklep


Dovoluji si vám nabídnout pronájem slunného bytu o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Slaného v ulici Rabasova. 
Byt se nachází ve 2. podlaží zděného bytového domu, který prošel postupně pečlivou rekonstrukcí a je tak ve velmi dobrém udržovaném stavu. Samotný byt poskytuje díky své užitné ploše 53m2 (včetně sklepa) komfortně prostornou dispozici - samostatnou kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu s WC a praktickou komoru (šatnu). K bytu náleží také sklep v suterénu domu.


Díky orientaci oken na dvě různé světové strany působí místnosti příjemně vzdušně a slunně. Byt prošel postupně téměř celkovou rekonstrukcí - došlo k rekonstrukci koupelny, v bytě je aktuálně zcela nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (sporák, trouba, digestoř i myčka) a nové podlahové krytiny ve všech pokojích. 


Velkým benefitem nemovitosti je zároveň její lokalita - jen pár kroků od domu najdete autobusovou zastávku s přímým spojením do Prahy, školu, Billu, plavecký bazén, atletický stadion a další sportoviště a služby. Ulice Rabasova je však zároveň velmi klidná, což zajišťuje komfortní bydlení s pocitem soukromí, k dispozici je také příjemný parčík s dětským hřištěm přímo pod domem.

Cena za měsíční pronájem bytu je ve výši 11.500,- Kč + zálohy na energie, které činí 2.454,-Kč měsíčně + elektřina (dle vlastní spotřeby) + plyn (využíván pouze pro vaření). 
Nemovitost je připravena ihned k nastěhování.
Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 28.000,-Kč, provize RK činí 11.500,-Kč + DPH.
Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat.

Kontaktujte mě pro více informací