Prodej zemědělské usedlosti v Černochově


Cena: 6 450 000 CZK / za nemovitost

Hypotéka: Splátka od 30 573,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / plocha pozemku: 3 samostatné bytové jednotky 4+kk, 2+kk a 2+1 + půda + hospodářské budovy, plocha pozemku činí 1766m2


Dovoluji si vám nabídnout velmi zajímavou historickou zemědělskou usedlost s velkým potenciálem využití (vícegenerační bydlení, bydlení s hospodářstvím, podnikání apod..). Nemovitost se rozprostírá na pozemku o celkové ploše 1766m2 se dvěma vjezdy - severním a jižním. To nabízí hned několik možností, jak nemovitost využívat - pozemek lze rozdělit na dvě samostatné části s oddělenými vjezdy, případně zadní část využívat spolu s hospodářskými budovami např. pro podnikání či hospodaření a přední část pozemku spolu s hlavní budovou čistě pro bydlení.

Hlavní budova byla postavena jako vícegenerační a kolaudována se třemi bytovými jednotkami. Budova prošla již částečnou rekonstrukcí a je rozdělená na více částí, jejichž dispoziční uspořádání je nejlépe patrné z přiložených půdorysů ve fotogalerii. Přízemí budovy je předěleno průjezdem. V pravé části přízemí se nachází samostatná bytová jednotka o dispozici 2+kk, která již prošla zcela kompletní, velmi pečlivou a citlivou rekonstrukcí. Levá část přízemí nabízí prostor 2+1 (nebo 2+kk) pro zřízení další oddělené bytové jednotky nebo zázemí domu či podnikání. V horním patře, které má také oddělený vstup, naleznete další velkorysý byt o ploše cca 150m2. Všechny tyto prostory jsou řádně vyčistěné a připravené na rekonstrukci dle plánů nového majitele. Celá obytná budova má zároveň zcela novou střechu a v případě potřeby tak lze v budoucnu využít i prostory podkroví.


Součástí nemovitosti jsou dále samostatné chlévy, velká stodola a další hospodářské přístavky. Tyto budovy jsou koncipované po obvodu pozemku, což zaručuje naprosté soukromí a klid na celé zahradě.


Nemovitost má opravdu mnoho možností, jak ji lze celkově využít, proto vřele doporučuji vidět ji naživo a nasát místní atmosféru. Pro sjednání prohlídky a více informací mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte mě pro více informací