Prodej zahrady s rekreační chatou         1.600.152,-Kč

Hledáte příjemnou zahradu s rekreační chatou, která Vám poskytne komfort plnohodnotného bydlení? Pak si Vám dovolím nabídnout slunnou zahradu se zcela nově postavenou rekreační chatou v klidné lokalitě "pod Božím hrobem" ve Slaném.

Zahrada prošla celkovou revitalizací a úpravou terénu, připravena na zahradničení dle vlastních představ. Pozemek je ohraničený novým plotem se dvěma vstupními brankami a s vymezeným parkovacím stáním přímo na pozemku.

Chata je dřevěná, postavená na betonové podezdívce a kompletně zateplená. Dispozice 2+kk poskytuje obývací pokoj s moderním kuchyňským koutem, koupelnu s WC a malou ložnici. Z obývací místnosti vede přímý vstup na terasu. Druhý vstup do chatky navazuje přímo na parkovací stání.

Chata je připojena na veřejný vodovod, teplá voda ohřívána elektrickým boilerem. Kanalizace je svedena do velkoryse vsakovací jímky (6m3).

Zahrada se nachází uprostřed zahrádkářské osady v klidné lokalitě Slaného, poskytuje tak dostatek klidu a rodinné atmosféry. Celá osada je oplocena a uzamykána.

Nemovitost nelze financovat hypotečním úvěrem.

Neváhejte mě kontaktovat pro více informací a prohlídku.

(V případě většího množství zájemců si prodávající vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.)