Prodej zajímavého stavebního pozemku v Kutrovicích


Cena: 4 250 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Plocha pozemku: 1329m2

Druh pozemku dle ÚP: stavební, vhodný pro stavbu RD


Dovoluji si vám nabídnout zajímavý pozemek v klidné části obce Kutrovice. Pozemek je dle územního plánu vhodný pro výstavbu rodinných domů dle daných regulí. Díky své celkové ploše 1329m² (složeno z více parcelních čísel) má pozemek více možností využití - např. na stavbu dvojdomu nebo ho celý využít jako velkorysý stavební pozemek pro rodinné bydlení s potřebným zázemím.


Pozemek je pomyslně rozdělen na 2 zóny. V přední části pozemku se nachází rodinný dům a stodola, obě stavení jsou vhodná ke zbourání. Zadní (západní) část pozemku lze považovat za "odpočinkovou", najdete zde pocit klidu a soukromí, přičemž příjemnou atmosféru zde dotváří také několik vzrostlých stromů. Pozemek se nachází u konce slepé ulice, což představuje další záruku naprostého klidu.


Do domu je dovedena elektřina, v přilehlé komunikaci se u hrany pozemku nachází veřejný vodovod s možností napojení. Obec Kutrovice nemá v tuto chvíli veřejnou kanalizaci, tu je potřeba řešit jímkou (septikem) nebo jiným způsobem.


Obec Kutrovice se nachází ve Středočeském kraji, 6 km severozápadně od města Slaný v okrese Kladno, nedaleko silnice I/7 Praha - Chomutov. U Kutrovic bude zanedlouho dostavěna dálnice D7 směr Praha (nyní ve výstavbě), což ještě více zatraktivní tuto lokalitu. Cesta autem na Zličín trvá nyní cca 25 minut, po dostavbě dálnice bude cesta do Prahy ještě rychlejší.


Pro podrobnější informace a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?