Prodej rodinného domu v Unhošti

! P R O D Á N O  !


Cena: na vyžádání u makléře nemovitosti / za nemovitost

Poznámka k ceně: k jednání

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zastavěná plocha plocha / plocha pozemku: 162 m², plocha pozemku činí 354 m²

Užitná plocha domu: 120m2


Dovoluji si vám nabídnout prodej zajímavého rodinného domu v žádané lokalitě - městě Unhošť.
Dům byl stavěn ve dvou etapách a byl tak koncipován jako dvougenerační, proto má v současnosti dva samostatné vstupy. Velkou předností nemovitosti je pěkná zahrádka, která díky tvaru půdorysu domu do písmene L a jeho osazení nabízí moc příjemné soukromí.

Nemovitost je aktuálně z velké části v původním stavu, vhodná k celkové renovaci, ovšem vzhledem tomu, že byla donedávna stále obydlená a udržovaná, lze s rekonstrukcí začít postupně a dům přitom případně i obývat. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě, vytápěna plynovým kotlem, v obývacím pokoji jsou navíc krbová kamna. K domu náleží samostatná garáž s dílnou a další zázemí, část domu je navíc podsklepena. Celkové dispoziční uspořádání domu je nejlépe patrné z vizualizací ve fotogalerii. Na dům byla zároveň zpracována architektonická studie ke kompletní rekonstrukci a přestavbě, kterou je možné při prodeji poskytnout.

Město Unhošť poskytuje kompletní síť služeb i výborné dopravní spojení do Prahy. Vzhledem k dobré dopravní dostupnosti do Prahy a poloze na okraji Křivoklátských lesů je Unhošť velmi atraktivní lokalitou pro rodinné bydlení.
Pro více informací k této zajímavé nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Pro více informací mě kontaktujte