Prodej rodinného domu v Roztokách u Prahy

!! P R O D Á N O !! za 13.111.111,-Kč

Cena: 12 850 000 CZK / za nemovitost

Číslo zakázky: ID 023-NP06497

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Celková plocha: užitná plocha včetně podkroví a sklepu 280 m² , pozemek 647 m²


Dovoluji si vám nabídnout prostorný rodinný dům se zahradou v příjemné vilkové části města Roztoky u Prahy.

Dům byl v 90.letech přestavěn na dvougenerační bydlení, přičemž v 1.NP a 2.NP se aktuálně nacházejí dvě bytové jednotky o dispozici 3+1 a díky prostornému podkroví je zde ještě možnost vybudovat další bytovou jednotku v rámci půdní vestavby. Užitná plocha domu včetně sklepu a podkroví činí cca 280m2, nemovitost je tedy vhodná buď pro vícečlennou rodinu, nebo pro bydlení dvou generací, případně i pro kombinaci bydlení a obchodních prostor, vše dle představ nového majitele.

Nemovitost je aktuálně ve stavu vhodném k celkové renovaci, konstrukčně a staticky ve velmi dobrém stavu. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod a elektřinu. Plyn je zakončen v HUP na hraně pozemku. Vytápění zajišťuje elektrokotel.

K domu náleží garáž, která je prakticky průjezdná i směrem do zahrady, část domu je podsklepena. Za domem se rozprostírá klidná zahrada, přičemž celková plocha pozemku činí 647m2 .

Město Roztoky je velmi žádanou lokalitou s vynikající dostupností do Prahy, odkud je vzdáleno pouhých 6km (15 minut autobusem na metro Dejvická). V pěší vzdálenosti od domu najdete kompletní občanskou vybavenost, okolní příroda nabízí možnost rozmanitých procházek či cyklovýletů.

První prohlídkové dny jsou plánované na druhý týden v dubnu. Pro více informací k nemovitosti a sjednání termínu prohlídky mě můžete již nyní kontaktovat.

V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Zajímá vás více informací