Prodej rodinného domu v Neratovicích


Cena: 10.900.000,-Kč / za nemovitost

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, advokátní úschovy a všech služeb RK

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zastavěná plocha a nádvoří / celková plocha pozemku: 106 m², celk. plocha pozemku činí 622 m²

Užitná plocha domu: 198m² (včetně suterénu)


Dovoluji si vám nabídnout prostorný rodinný dům situovaný v moc příjemné a klidné čtvrti v obci Neratovice. Jedná se o cihlový (zateplený) dům z devadesátých let, který již prošel částečnou rekonstrukcí a modernizací a nabízí tak ideální prostředí pro rodinu s dětmi.

Dům se skládá ze dvou nadzemních podlaží, které poskytují velkorysou dispozici 5+1 a prostorného suterénu s garáží. Dispoziční uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z vizualizací ve fotogalerii. Současní majitelé na domě provedli před deseti lety několik úprav, z těch hlavních je to: zateplení domu, výměna oken, zateplení stropu nad 2.NP + SDK podhledy, rekonstrukce koupelny i WC, nová kuchyňská linka, dílčí úpravy příček.

Výhodou této nemovitosti je také velká zahrada, ideální pro dětské hry, relaxaci i zahrádkaření.

Město Neratovice poskytuje kompletní síť služeb (MŠ, ZŠ, nemocnici, sportoviště, plavecký bazén, koupaliště, obchody apod.) a také výborné dopravní spojení (autobusové i vlakové). Cca 500m od domu se nachází autobusová zastávka s linkou 348 s přímým spojení Praha - Ládví, nebo je možné využít i vlakové spoje směr Hlavní nádraží.

Pokud hledáte ideální domov pro vaši rodinu, tato nemovitost je možná tou správnou volbou. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?