Prodej rodinného domu/chalupy v obci Úherce

! P R O D Á N O !


Cena: 4 490 000 CZK / za nemovitost

pozn. V případě většího množství zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Hypotéka: Splátka od 19 813,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / plocha pozemku: 4+1 +půda + garáž, dílna a další zázemí, plocha pozemku činí 384m2


Pokud toužíte po chalupě se zahrádkou nebo hledáte rodinný dům k bydlení, pak vás nejspíše zaujme tato nemovitost v obci Úherce, na pomezí Středočeského a Ústeckého kraje. Nemovitost byla doposud využívána jako chalupa, avšak svojí dispozicí a komfortním zázemím je dům určitě vhodný i pro rodinné bydlení.

Samotný dům nabízí užitnou plochu 140m2 o dispozici 4+1 s možností vybudování dalšího pokoje v podkroví. Součástí nemovitosti je také členité a prostorné zázemí dílny, garáže, skladů a dalších technických prostor, které poskytují dalších 89m2 užitné plochy. Dispoziční uspořádaní jednotlivých pater je nejlépe patrné z půdorysů ve fotogalerii.

Dům prošel postupně částečnými renovacemi (nové rozvody, nová elektronistalace, koupelna se záchodem). V celém domě je patrné, že byl a je s láskou a velkou pečlivostí udržovaný ve stylu venkovské chalupy. K domu patří členitá a krásně rozkvetlá zahrádka, která určitě nadchne milovníky zahradničení.

Nemovitost je napojena na elektřinu, veřejný vodovod i vlastní studnu. Kanalizace je svedena do jímky. Pokud by se dům využíval pro trvalé bydlení, je zde možnost budoucího napojení na kanalizaci. V domě není zbudováno centrální vytápění. Teplo je zajištěno lokálně kamny a dle potřeby pomocí přímotopů v pokojích.

Obec Úherce se nachází těsně za hranou Středočeského kraje (již v kraji Ústeckém). Základní občanskou vybavenost naleznete v nedalekém Panenském Týnci nebo v Klobukách. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

pozn. V případě většího množství zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Zajímá vás více informací?