Prodej RD v obci Kvíc u Slaného

! P R O D Á N O ! - za kupní cenu 3.500.000,-Kč


Cena: 3 350 000 CZK / za nemovitost  

pozn. V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Hypotéka: Splátka od 14 782,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / plocha pozemku: 2+1 + podkroví + výminek, pozemek 384m2


Pokud hledáte menší rodinný domek blízko Slaného za dostupnou cenu, dovolím si vám nabídnout starší rodinný dům s vyvýšenou zahrádkou v obci Kvíc u Slaného.

Dům je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci dle představ a potřeb nového majitele. Aktuální stav domu nabízí v rámci hlavní časti budovy dva samostatné pokoje, kuchyň, koupelnu s WC a špajz. Z chodby se vchází pohodlným schodištěm na půdu, kde je případně možnost vybudovat další dva podkrovní pokoje.

Ze dvora vede také vstup do přístavku, který sloužil jako výminek o dvou prostorných místnostech. Součástí nemovitosti jsou dále kůlny, bývalá prádelna a sklad.
K nemovitosti patří kromě vnitřního dvoru také vyvýšená slunná zahrádka s pěkným výhledem, která je přístupná po schůdkách z chodníku před domem. 

Parkování je možné ve dvoře nebo před domem.Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. K vytápění sloužila kamna na tuhá paliva.

Obec Kvíc se nachází pouhé 2km od Slaného, kde najdete kompletní síť služeb. Dobré dopravní spojení nabízí autobusová zastávka v obci (spojení do Slaného a Smečna). Blízké napojení na dálnici R7 zajišťuje snadnou a rychlou dostupnost do Prahy.

Pro více informací k nemovitost a možnostech prohlídky mě prosím neváhejte kontaktovat.

pozn. V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Zajímá vás více informací?