Prodej rodinného domu v obci Hrdlív

! P R O D Á N O !


Cena: 7 390 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zastavěná plocha plocha / plocha pozemku: 153m2, plocha pozemku činí 826m2

Užitná plocha domu: 120m2


Plánujete koupi praktického rodinného domu se zahradou nedaleko Slaného s dobrou dostupností do Prahy? Pak vás nejspíše zaujme prodej tohoto bungalovu na slunném pozemku v obci Hrdlív.

Dům byl od základů postaven v roce 2009, takže nyní nevyžaduje žádné významné investice. Pouze zahrada a fasáda čekají na "dotažení" dle vlastních představ.

Jedná se o přízemní bungalov o dispozici 4+kk s technickým zázemím. Prostorové rozmístění jednotlivých místností je nejlépe patrné z vizualizací ve fotogalerii. Součásti nemovitosti je moderní kuchyňská linka, velká vestavěná skříň v chodbě a další vestavěné skříně v pokojích. Obývací pokoj i dva další pokoje jsou orientované jižním směrem a stejně tak i celá zahrada, což poskytuje dostatek světla a slunce po celý den.

Parkování zajišťují dvě vyhrazená parkovací stání na vlastním pozemku, která lze v případě potřeby snadno zastřešit. Součástí zahrady je také dřevník a oddělený sklad zahradního náčiní.

Nemovitost je situována na okraji obce Hrdlív, na zahradě tak najdete soukromí, slunce a výhled do zeleně. Obec Hrdlív se nachází pouhých 7 minut jízdy od Slaného a zároveň strategicky blízko rychlostní silnici směrem do Prahy.

Pro více informací k této atraktivní nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte mě pro více informací