Prodej řadového domu v obci Postřižín u Prahy

Prodej řadového domu v obci Postřižín u Prahy

Cena 7.490.000,- Kč - ! P R O D Á N O za 8.000.000,- Kč

Pro ty, kdo hledají pěkný rodinný dům s upravenou zahrádkou blízko Prahy, nabízím prodej atraktivního řadového domu v obci Postřižín, cca 15km severně od Prahy.
Dům se skládá ze 3 nadzemních podlaží a má praktickou dispozici 4+kk, kterou lze v případě potřeby upravit i na 5+kk (jak bylo m.j. v původním projektu navrženo). Dispoziční uspořádání jednotlivých pater je nejlépe patrné z přiložených výkresů.
Interiér domu je vkusně a moderně zařízen a nevyžaduje již žádné další investice. Z obývacího pokoje vede přímý vstup na prostornou zastřešenou terasu, která poskytuje útulné a soukromé posezení s výhledem do zeleně. Terasa dále plynule navazuje na upravenou udržovanou a rovinatou zahrádku. 
Vytápění domu je řešeno elektrickým kotlem, ohřev vody pak zajišťují solární panely umístěné na střeše domu. Dům má poměrně nízké provozní náklady a svojí velikostí vnitřní podlahové plochy a zahrady představuje ideální poměr komfortu a (ne)náročnosti na údržbu.
Obec Postřižín poskytuje základní občanskou vybavenost a přímé autobusové spojení směr Praha - metro Kobylisy.
Pozn.: Klasifikační třída energetické náročnosti dle primární energie z neobnovitelných zdrojů vychází dle nové platné normy jako třída F, ukazatele energetické náročnosti obálky budovy vychází ve třídě C - úsporná.
První prohlídky budou probíhat od 1.6., již nyní je však možné si rezervovat termín.
Pro více informací o této atraktivní nemovitosti mě neváhejte včas kontaktovat.
V případě většího množství zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle preferencí majitele.

Kontaktujte mě pro více informací