Prodej poloviny dvojdomu ve Studeněvsi u Slaného

! P R O D Á N O !


Cena: 8 350 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zastavěná plocha plocha / plocha pozemku: 126 m², plocha pozemku části dvojdomu činí 527 m²

Užitná plocha domu: 106m2


Hledáte moderní rodinné bydlení se zahradou s dobrou dostupností do Prahy a ideálně kousek od Slaného? Pak vás možná zaujme nabídka prodeje poloviny velmi atraktivního rodinného dvojdomu se zahradou, vymezeném jako bytová jednotka s pozemkem.

Jedná se o moderní novostavbu bungalovu postavenou v roce 2019. Samotná jednotka nabízí praktickou dispozici 4+kk s prostornou terasou, parkovacím stáním na pozemku a příjemnou zahradou. Hlavní obývací prostor i terasa a přední část zahrady jsou orientovány jižním směrem, což zajišťuje dostatek slunce po celý den. Dispoziční uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z vizualizace ve fotogalerii.

V rámci celé stavby i ve vnitřním vybavení jsou použity nadstandardní kvalitní materiály s nadčasovým designem a nejsou zde již zapotřebí žádné další investice. Zbývá pouze namontovat vnitřní výplně uliční části oplocení, které jsou již zakoupené. Nemovitost má díky své úsporné energetické třídě B velmi nízké náklady na vytápění a celkový provoz.

Dům byl postaven v rámci developerského projektu nové zástavby části obce, což vytvořilo jakousi rezidenční "čtvrť" především s mladými rodinami. Studeněves leží necelé 2km od Slaného, pouhých 20minut jízdy autem na letiště Václava Havla a je velmi žádanou lokalitou pro rodinné bydlení.

Pro více informací k této atraktivní nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?