Prodej dvougeneračního RD, ulice Fibichova v Kladně

! P R O D Á N O !


Cena: 8 800 000 CZK / za nemovitost 

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Užitná plocha / plocha pozemku:  240m2, plocha pozemku činí 353m2


Dovoluji si vám představit zajímavou nabídku dvougeneračního rodinného domu v klidné a žádané lokalitě Kladna - v ulici Fibichova.

Dům byl navržený jako dvougenerační, přičemž v přízemí se aktuálně nachází bytová jednotka o dispozici 2+1+ dílna s dalším zázemím. V horním patře je oddělená jednotka o dispozici 4+1. Dispoziční uspořádání je nejlépe patrné z půdorysných plánků ve fotogalerii. Benefitem domu je také prostorná půda, kterou lze případně také využít jako další užitnou plochu. Dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci, proto je si jej můžete dispozičně upravit dle vlastních představ a potřeb, ať už jako velkorysé bydlení pro větší rodinu, nebo např. částečně jako prostor pro podnikání.


Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápěn zánovním plynovým kotlem. Za domem se nachází menší zahrada, jejíž součástí je také samostatná garáž.


Velkou předností nemovitosti je její samotná poloha. Ulice Fibichova se nachází v klidné vilkové části Kladna, zároveň však jen kousek od centra města a v pěší dostupnosti všech možných služeb - školy, školky, sportoviště, nemocnice, úřady atd..


Pro podrobnější informace k nemovitosti a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?