Prodej dvojdomu ve Mšených lázních, v části Vrbice


Cena: 8.450.000,-Kč / za nemovitost 

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, advokátní úschovy a všech služeb RK

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zastavěná plocha a nádvoří / plocha pozemku: 599 m², celk. plocha pozemku činí 1510 m²

Užitná plocha domu: 335m²


Dovoluji si vám přestavit nemovitost s velkým potenciálem využití. Jedná se o velmi prostorný dvougenerační dům (dvojdům) s pozemkem o celkové ploše 1510m². Původní část domu je starší, jednopodlažní, o dispozici 5+kk a prošla již postupnou renovací. Druhá část "dvojdomu" byla postavena a kolaudována v roce 2006. Tato novější část je dvoupodlažní a poskytuje velmi komfortní rodinné bydlení s prostornými místnostmi o dispozici 4+1. Dispoziční uspořádání a vzájemná provázanost jednotlivých místností je nejlépe patrná z půdorysů ve fotogalerii.

Součásti původní části domu je také garáž a sklep. Zahrada je více členitá, v hlavní části zahrady naleznete m.j. bazén s pískovou filtrací. Celá nemovitost je vytápěna dvěma plynovými kotli s možností využití krbu. Objekt je napojen na plyn, elektřinu, vodu i kanalizaci.

Nemovitost se nachází ve velmi klidné a příjemné části Vrbice u Mšených-lázní. Je proto ideální pro rodinné bydlení, ale díky své prostornosti ji lze využívat např. i pro podnikání v kombinaci s bydlením. Výhodou pro další způsoby využití je také možnost dvou vjezdů na pozemek - jeden hlavní ze směru náměstí, další potom ze západní strany směrem na zadní část pozemku.

Pro bližší informace k této zajímavé nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?