Prodej domu v obci Tmáň u Zlonic


Cena: 4 990 000 CZK / za nemovitost  - ! ! ! REZERVOVÁNO ! ! !

Hypotéka: Splátka od 18.578,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Celková plocha: 150 m² , pozemek 970 m²


Dovoluji si vám nabídnout prodej rodinného domu v obci Tmáň u Zlonic. Dům je z velké části v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. Dispozice domu poskytuje v rámci přízemí obývací pokoj s kuch. koutem, ložnici, komoru a koupelnu se samostatným WC. Prostorové uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z dispozičního plánku ve fotogalerii. Další potenciál obytného prostoru nabízí horní patro domu, které bylo doposud nevyužíváno. 

Na stavbu domu dále plynule navazuje garáž na vlastním pozemku a původní hospodářské přístavky. V zadní části pozemku pak stojí prostorná stodola a kolna. Velkým benefitem domu je samotný pozemek, který poskytuje plochu celkem 970m2 a díky své poloze nabízí komfortní klid a pocit soukromí.


Na pozemku se nachází studna, ze které je přivedena voda do domu. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, plyn je přiveden na hranu pozemku Vytápění aktuálně zajišťují krbová kamna v jednotlivých pokojích.


Obec Tmáň spadá se svoji správou pod nedaleký městys Zlonice, kde naleznete základní občanskou vybavenost. Kompletní síť služeb se dále nachází v nedalekém městě Slaný. Za pouhých 13 minut jízdy autem se dostanete na dálnici R7 nebo za 15 minut na dálnici D8.


Potřebujete více informací?