Prodej domu v obci Ředhošť


Cena: 1 850 000 CZK / za nemovitost - ! P R O D Á N O za 2.150.000,-Kč

Hypotéka: splátka od 5 575 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Celková plocha: 4+1 (3+2) / obytná plocha 93 m², pozemek 428 m²


Dovoluji si vám nabídnout prodej staršího rodinného domu v centru obce Ředhošť u Mšených Lázní.

Dům je v původním stavu vhodný ke kompletní rekonstrukci dle vlastních představ. Dispozice domu poskytuje v rámci přízemí 3 samostatné pokoje, jeden menší průchozí pokoj, kuchyň, komoru a koupelnu se samostatným WC. Prostorové uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z dispozičního plánku ve fotogalerii. Dům je napojen na elektřinu a veřejný vodovod, kanalizace je svedena do jímky. Vytápění domu zajišťuje elektrokotel napojený na etážové topení, v kuchyni lze topit kamny. 


K domu náleží také samostatná garáž na vlastním pozemku a původní hospodářské přístavky na kterých se rozprostírá "vyvýšená zahrádka". Tyto chlévy jsou aktuálně ve stavu vhodném ke zbourání, čímž lze celkový prostor pozemku výrazně rozšířit.


Obec Ředhošť je známá především díky trhům, které zde mají již více než 50-tiletou tradici. Konají se pravidelně v sobotu a hlavně v neděli od konce března až do Vánoc. Základní občanskou vybavenost naleznete v nedalekých Mšených Lázních.


První prohlídky jsou naplánované na 7.září. Pro více informací k nemovitosti a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte včas kontaktovat.
V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího!

Napište mi pro více informací