Prodej domu v historickém jádru Slaného

!  R E Z E R V O V Á N O  !


Číslo zakázky: ID 023-NP06512

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Celková plocha: užitná plocha včetně zadní budovy je cca 370m² , pozemek 289 m²

Pro milovníky historický budov, investory i pro zájemce o bydlení v centru města nabízím zajímavou nemovitost přímo v historickém jádru Slaného, konkrétně na Komenského náměstí.

Objekt se skládá ze dvou budov. V přední budově (přístupné přímo z ulice) se v přízemí nachází 2 menší komerční prostory se zázemím a v patře dvě bytové jednotky o dispozici 2+kk a 1+1. Tato část nemovitosti je zároveň podsklepena. Na budově probíhaly v průběhu let různé dílčí rekonstrukce, aktuálně je ve stavu vhodném k celkové rekonstrukci dle záměru nového majitele.

Za přední budovou se skrývá dvůr, kde se nachází ještě další samostatný objekt, kdysi využívaný pro bydlení. Tato budova je v současné době spíše v havarijním stavu, zato však představuje zajímavý potenciál vybudování dalších dvou samostatných bytových jednotek se zázemím. V rámci celé nemovitosti lze tak tedy vybudovat celkem 2 nebytové prostory a 4 bytové jednotky, což je odsouhlaseno také stavebním úřadem.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. Orientační dispoziční uspořádání jednotlivých budov naleznete v pláncích ve fotogalerii.

Pro podrobnější informace a sjednání termínu osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Zajímá vás více informací?