Prodej domu se zahradou v obci Svinařov

! ! ! P R O D Á N O ! ! !


Cena: 4 600 000 CZK / za nemovitost

Hypotéka: Splátka od 18 429 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Celková plocha: 190 m² , pozemek 845 m²


Zvažujete koupi rodinného domu s dobrou dostupností do větších měst? Pak si Vám dovolím nabídnout zajímavou příležitost: rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou, s parkováním v krytém průjezdu a možností rekonstrukce další samostatné bytové jednotky o dispozici 2+1 v patře nad průjezdem.

Hlavní obytná část domu prošla již částečnou renovací a nabízí tak prostory o dispozici 3+1 s příjemně vzdušnými pokoji. Dům je vytápěn plynovým kotlem s možností přitápění krbovými kamny v obývacím pokoji. Nemovitost je dále napojena na veřejnou kanalizaci, vodu a elektřinu, k dispozici je také studna na vlastním pozemku. Díky sedlové střeše lze využívat i prostornou půdu nad 1.NP.


Nad průjezdem do dvora byla dále vybudována samostatná bytová jednotka o dispozici 2+1, která je aktuálně ve stavu vhodném ke kompletní rekonstrukci. Na dvůr za domem navazuje klidná a prostorná zahrada, kterou lze upravit a případně rozčlenit dle svých představ. Dispozice domu a prostorové uspořádání jednotlivých místností jsou nejlépe patrné z půdorysů a vizualizací ve fotogalerii.


Obec Svinařov nabízí základní občanskou vybavenost a přímý autobusový spoj do Kladna a Prahy - Veleslavín. Svinařov je zároveň obklopen krásnými lesy, které tak nabízí možnost příjemné relaxace jen pár kroků od domu.


První prohlídky jsou naplánované na konce února. Pro více informací k nemovitosti a sjednání termínu prohlídky mě kontaktujte již nyní.
V případě většího množství zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle kritérií prodávajících!

Zajímá vás více informací?