Prodej zahrady s chatou, Slaný - Kvíček

!   P R O D Á N O   !


Cena: 1 490 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Plocha pozemku: 634 m2


Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci a zahrádkaření, pak Vás možná zaujme nabídka prodeje udržované slunné zahrady s menší rekreační chatou v klidné atraktivní části města Slaného - v Kvíčku, v ulici Na Chmelnici.

Velkým benefitem nabídky je samotný pozemek o celkové ploše 634m2 , který je orientovaný jižním směrem, což zajišťuje dostatek slunce i soukromí po celý den. Součástí pozemku je menší rekreační chata o zastavěné ploše 17m2, která poskytuje zázemí o dispozici jedné obytné místnosti a dvou komor. Do chaty je dovedena elektřina, na pozemku se nachází vlastní funkční studna s čerpadlem. V horní části zahrady se nachází venkovní krb a zděný sklad na veškeré zahradní nářadí.

Celá zahrada je dlouhodobě pečlivě udržovaná, součástí je několik ovocných stromů, okrasných dřevin a keřů a dva skleníky.

Chata spolu s pozemkem nejsou součástí žádné zahradní osady, pozemek je přístupný přímo z městské komunikace, lze tak tedy zajet autem až na hranu pozemku. Pozemek je veden v územním plánu jako plocha pro rodinné bydlení venkovského typu.

V případě zájmu o bližší informace a možnosti prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?