Prodej chaty se zahradou v Malých Kyšicích

! R E Z E R V O V Á N O !


Cena: 3 350 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií

Plocha pozemku celkem: 400 m2


Dovoluji si vám nabídnout moc pěknou rekreační nemovitost v krásné přírodě - prostornou zděnou chatu se zahradou na břehu potoka v těsné blízkosti lesů.

Chata byla postavena v roce 1988 a je stále ve velmi dobrém udržovaném stavu. Skládá se ze tří podlaží - v 1.PP se nachází garáž, sklad (dílna) a technická místnost. V 1.NP naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyní a koupelnou a v podkroví (2.NP) je vybudovaná ložnice a 2 malé pokojíčky. Z pokojů je přímý vstup na balkony, odkud jsou krásné výhledy do okolní zeleně. Dispoziční uspořádání jednotlivých pater je nejlépe patrné z půdorysů ve fotogalerii.

Součástí nemovitosti je i prostorná zahrada s bohatými možnostmi využití. Objekt je napojen na elektřinu (220/380V). Do chaty je dovedena voda ze studny (aktuálně osazeno nové čerpadlo), kanalizace je svedena do jímky. Vytápění chaty zajišťují akumulační kamna v jednotlivých pokojích, ohřev vody je řešen boilerem a v obývacím pokoji lze navíc topit ve zděném krbu. Chata nabízí dostatek prostoru a komfortního zázemí i pro větší rodinu a je vhodná i pro celoroční využití.


Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?