Prodej chaty se zahrádkou, Kladno Kročehlavy


Cena: 1 450 000 CZK / za nemovitost  - PRODÁNO za kupní cenu 1.568.000,-Kč

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Plocha pozemku: 164m², zastavěná plocha a nádvoří - 21m²

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií 


Pokud chcete mít možnost již příští jaro jezdit na svou rekreační chatu se zahrádkou a ideálně hledáte "něco" v lokalitě Kladenska, pak Vás nejspíše zaujme nabídka této velmi pečlivě udržované zděné chaty s rovinatou zahrádkou.

Velkým benefitem nemovitosti je její samotná poloha. Zahrádka s chatou (vše v osobním vlastnictví) se nachází na kraji uzavřené zahradní osady, v těsné blízkosti rozlehlého lesoparku Bažantnice, zároveň jen pár minut od všech potřebných služeb v Kladně. V létě je pak možné využívat velmi pěkné koupaliště Bažantnice, které se nachází přímo za osadou. Celá zahradní osada je oplocená a uzamyktelná, což zajišťuje pocit soukromí a bezpečí.


Na pozemek je dovedena elektřina a veřejný vodovod (ten se na zimní sezónu uzavírá) a pro účely zalévání je na pozemek dovedena i voda užitková. Chatu lze vytápět kamny. Uvnitř chaty se nachází kuchyňka s posezením a kamny a v oddělené místnosti ložnice. K chatě jsou dále přistaveny dvě kůlny na zahradní náčiní a dřevo a mešní přístavek s chemickým WC. Chata je zároveň podsklepená, což poskytuje další možnost úložného prostoru. Nemovitost je ve velmi dobrém a pečlivě udržovaném stavu a je prodávána včetně kompletního vybavení (nábytek, zahradní náčiní, spotřebiče atd.) Součástí zahrady je také terasa s možností posezení u zděného krbu.


Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě kontaktujte. První prohlídky jsou plánované od 10. listopadu.
Nemovitost nelze financovat hypotečním úvěrem.
V případě většího množství zájemců může prodávající upřednostnit kupujícího s nejvýhodnější nabídkou.

Zaujala vás tato nemovitost?