Prodej bytu prostorného 3+kk s půdou, Strenice u Mladé Boleslavi


Cena: 3 850 000 CZK / za nemovitost včetně půdy a sklepu

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy a včetně půdy

Dispozice / užitná plocha: užitková plocha bytu 75 m² + půda 107m² + sklep + společné prostory dvora (možnost             parkování) a zahrady


Dovoluji si vám nabídnout velmi pěkný a prostorný byt 3+kk s velkým potenciálem využití. Byt se nachází ve 2. podlaží starší ale dobře udržované budovy se zahradou. Velkým benefitem bytu je také půdní prostor o ploše 107m2 (v osobním vlastnictví), který je situovaný přímo nad touto jednotkou a je již zahrnutý do kupní ceny bytu! K půdě vede plnohodnotné schodiště, v části půdy je vybudovaná místnost s vikýřem, část se nachází v místě zkosení střechy. Prostory lze upravit na samostatnou bytovou jednotku a využívat např. jako investiční byt nebo je propojit s bytovou jednotkou ve 2.podlaží a vytvořit tak velkorysý mezonet.

Samotný byt prošel vkusnou rekonstrukcí. Prostorové uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z půdorysu ve fotogalerii. Celý byt působí velmi vzdušně, zároveň však úžasně útulně a zajišťuje příjemný klid. Byt je vytápěn elektrickým kotlem (stropy jsou zateplené, což výrazně snižuje náklady na topení) a dalším velkým benefitem jsou i krbová kamna v obývacím pokoji.

K bytu dále patří i veliký sklep a sdílené prostory uzavřeného dvora a zahrady. Ve dvoře je možné parkovat, zadní zahradu je možné využívat s ostatními vlastníky bytů dle vzájemné dohody a dle potřeb.

Obec Strenice nabízí velmi příjemné a klidné bydlení obklopené přírodou a zároveň skvělou dostupnost do Mladé Boleslavi (7km jihozápadně od Mladé Boleslavi, pouhých 15 minut jízdy autem). Tuto nemovitost vám mohu vřele doporučit.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?