Prodej bytu 3+1 ul. Českolipská Praha Střížkov 


Cena: 5 605 000 CZK / za nemovitost  - ! P R O D Á N O !

Hypotéka: Splátka od 14 656 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Celková plocha: 3+1 / 58 m² (včetně lodžie a komory)


Dovoluji si vám nabídnout byt 3+1, který se nachází ve 3.patře zrekonstruovaného panelového domu v klidné ulici Českolipská na pražském Střížkově.

Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí - bylo vyzděné bytové jádro, došlo k rekonstrukci koupelny, WC a kuchyňské linky. Zbylá část bytu je v původním udržovaném stavu. Dispoziční uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z půdorysu ve fotogalerii.


Velkým benefitem bytu je jeho strategická poloha - nemovitost se nachází blízko metra Střížkov, pár kroků od autobusové zastávky, v těsné blízkosti najdete např. supermarket Billa, MŠ, ZŠ, střední školy, poštu a mnoho dalších služeb. A nebude Vám zde chybět ani prostor pro relaxaci - nedaleko od domu se rozprostírá park Přátelství, kam je možné vyrazit na procházky, za běháním, nebo např. na hřiště s dětmi.


K bytu dále náleží praktická komora přímo naproti bytu a spolu se sousedním bytem také podíl na prostorné lodžii na patře bytu.


První prohlídkové dny jsou plánované v týdnu od 16.srpna. Pro více informací k nemovitosti a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte včas kontaktovat.
V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Chcete bližší informace?