Prodej bytu 3+1 ul. Arbesova Slaný   2.890.000,-Kč

!!! P R O D Á N O !!! 

Ráda bych Vám představila slunný a vzdušný byt 3+1 (vzhledem k propojení obývacího pokoje s kuchyní lze považovat za 3+kk), který se nachází v žádané lokalitě Slaného.
Byt se nachází v posledním patře čtyřpodlažního panelového domu v ulici Arbesova, což zajišťuje příjemný klid a pocit soukromí. K bytu náleží prostorná lodžie, komora přímo naproti bytu a navíc ještě sklep. Zaparkovat můžete před domem, případně lze využít pronájmu parkovacího stání v uzamčeném areálu u domu.
Byt prošel poslední rekonstrukcí před cca dvaceti lety, kdy bylo vyzděno celé jádro bytu z ytongu, proběhla renovace koupelny, WC a kuchyně, položena plovoucí podlaha ve většině prostor bytu (v ložnici je lino, v kuchyi dlažba). Dispozice je nejlépe patrná z přiloženého půdorysu. 
Samotný bytový dům je ve velmi dobrém stavu a prochází postupnou rekonstrukcí. Již proběhla realizace zateplení (včetně nové fasády) větší části domu a kompletní rekonstrukce střechy, vstupů do domu a stoupaček. V plánu je dále zateplení zadní části domu včetně výměny oken na této straně fasády a revitalizace lodžií.
Velkým benefitem bytu je i jeho strategická poloha, neboť tato lokalita poskytuje nejen dostatek klidu, ale i všechny potřebné služby a výborné spojení do Prahy či Kladna (autobusovou zastávku s přímým spojem na Veleslavín, do Kladna i s MHD najdete jen pár kroků od domu).
Byt může být volný dle dohody, v podstatě ihned.
Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte včas kontaktovat.