Prodej bytu 2+1 Wednesbury Kladno

! ! ! P R O D Á N O ! ! !


Cena: 3 640 000 CZK / za nemovitost 

Hypotéka: Splátka od 18 960,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / užitná plocha: užitná plocha bytu 63m2 včetně lodžií (53m2 čistá plocha bytu)


Dovoluji si vám nabídnout prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 2+1 v atraktivním bytovém domě ulici Wednesbury v Kladně. Byt se nachází ve 4. patře modernizovaného a kompletně zatepleného panelového domu s výtahem a má 3 prostorné lodžie orientované směrem do zeleně.

Velkou předností nemovitosti je také samotná lokalita. Bytový dům se nachází jen pár kroků od základní školy a mateřské školky a v pěší dostupnosti všech potřebných služeb. Kousek od domu naleznete autobusovou zastávku s přímým spojením do Prahy, před domem také městskou autobusovou linku. Za procházkami a relaxací se můžete vydat pěšky do nedalekého lesoparku Bažantnice. Celý dům již prošel postupnou rekonstrukcí - je kompletně zateplen, byla osazena nová plastová okna, vybudovány nové výtahy a několik dalších menších oprav.


Byt má celkovou užitnou plochu 63 m² (včetně 3 prostorných lodžií), 53m2 bez lodžií. Dispozice bytu nabízí vzdušné a slunné pokoje, jejichž prostorové uspořádání je nejlépe patrné z půdorysu ve fotogalerii. Byt prošel zcela kompletní rekonstrukcí - zděné jádro s úpravou dispozice koupelny, nové rozvody ZTI, nové elektronistalace i datové rozvody v rámci bytu, nová koupelna, WC, moderní kuchyňská linka v oddělené kuchyni, dveře s obložkovými zárubněmi, plovoucí podlahy a nechybí ani SDK podhledy.


V případě zájmu o bližší informace a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte mě pro více informací