Prodej bytu 2+1, ulice Mírová ve Slaném

! P R O D Á N O !


Cena: 3 490 000 CZK / za nemovitost - REZERVOVÁNO ZA KUPNÍ CENU 3.858.950,- Kč

Hypotéka: Splátka od 12.994,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Celková plocha: 2+1 / 54 m² včetně sklepa 


Hledáte středně velký byt v "nepanelovém" domě ve Slaném nebo zajímavou investici? Pak si vám dovolím nabídnout prostorný byt 2+1 ve zděném bytovém domě v atraktivní lokalitě Slaného.

Byt se nachází ve 2. patře menší bytového domu, který prošel postupně pečlivou rekonstrukcí a je tak ve velmi dobrém udržovaném stavu. Samotný byt poskytuje díky své užitné ploše 54m2 (včetně sklepa) komfortně prostornou dispozici. Díky orientaci oken na dvě různé světové strany působí místnosti příjemně vzdušně a slunně. Byt je z velké části v původním udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci dle vašich představ. Dispoziční uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z vizualizace ve fotogalerii.


Velkým benefitem nemovitosti je zároveň její lokalita - jen pár kroků od domu najdete autobusovou zastávku s přímým spojením do Prahy, školu, Billu, plavecký bazén, atletický stadion a další sportoviště a služby. Ulice Mírová je však zároveň velmi klidná, což zajišťuje komfortní bydlení s pocitem soukromí.
Aktuálně je nemovitost vyklizená a připravená na modernizaci dle vašich představ.


První prohlídkové dny jsou plánované na přelom února a března. Pro více informací k nemovitosti a sjednání termínu prohlídky mě můžete již nyní kontaktovat.
V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Zajímá vás více informací?