Prodej bytu 2+1 po rekonstrukci v ulici Rabasova ve Slaném

! P R O D Á N O !


Cena: 3 290 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / užitná plocha: užitková plocha bytu 55 m² + 2 sklepy o celkové ploše 11 m²


Hledáte středně velký byt v "nepanelovém" domě ve Slaném nebo zajímavou investici? A ideálně po rekonstrukci? Pak si vám dovolím nabídnout prostorný byt 2+1 ve zděném bytovém domě v žádané lokalitě Slaného - v ulici Rabasova.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí menšího bytového domu, který prošel postupnou rekonstrukcí (m.j. také kompletním zateplením) a je tak ve velmi dobrém udržovaném stavu. Samotný byt poskytuje díky své užitné ploše 55m² (bez plochy sklepů) komfortně prostornou dispozici, která zahrnuje vstupní chodbu, samostatnou kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu a oddělené WC. Díky orientaci oken na dvě různé světové strany působí místnosti příjemně vzdušně a slunně. Byt je po rekonstrukci, takže je možné ho začít rovnou využívat. Příjemným benefitem bytu jsou také dva sklepy o celkové užitné ploše téměř 11m².

Atraktivitu nemovitosti umocňuje také samotná lokalita - v blízksti domu najdete autobusovou zastávku, základní školu, fotbalový stadion, Billu, plavecký bazén, atletický stadion a další sportoviště a služby. Ulice Rabasova je zároveň velmi klidná, což zajišťuje komfortní bydlení s pocitem soukromí.

Pro více informací k této zajímavé nabídce a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?