Prodej bytu 1+1 v ulici Arbesova ve Slaném

! P R O D Á N O !


Cena: 2 290 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / užitná plocha: užitková plocha bytu 34 m² + prostorná lodžie


Hledáte cenově dostupný investiční byt nebo vhodné startovací bydlení? Pak bych vám ráda představila slunný byt 1+1 v klidné a žádané části Slaného. Byt se nachází ve 2. podlaží čtyřpodlažního panelového domu na konci ulice Arbesova, navazující na čtvrť rodinných domků, což zajišťuje příjemný klid a pocit soukromí.

Byt prošel před lety částečnou rekonstrukcí (zděné jádro, elektroinstalace, dlažba atd..), je tedy možné ho rovnou užívat nebo zrenovovat dle vlastních představ. Dispozice je nejlépe patrná z přiloženého půdorysu ve fotogalerii. K bytu dále náleží velmi prostorná lodžie a komora na patře. Samotný bytový dům prochází postupnou rekonstrukcí. Již proběhla realizace zateplení (včetně nové fasády) větší části domu a rekonstrukce střechy i vstupů do domu. V plánu je nyní kompletní rekonstrukce lodžií.

Velkým benefitem bytu je jeho strategická poloha, neboť tato lokalita poskytuje nejen dostatek klidu, ale i všechny potřebné služby a výborné spojení do Prahy či Kladna (autobusovou zastávku s přímým spojem na Veleslavín i do Kladna najdete jen pár kroků od domu).

Byt může být volný dle dohody, v podstatě ihned. Nemovitost je vhodná např. jako startovací bydlení, ale také jako investiční nájemní byt. Pro více informací a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Zajímá vás více informací?