Prodej bytu 1+1, ul. Nad Krocínkou, Praha Prosek

P R O D Á N O !


Cena: 6 350 000 CZK / za nemovitost včetně garáže

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy a včetně garáže

Dispozice / užitná plocha: užitková plocha bytu 50 m² + sklep + garáž


Dovoluji si vám nabídnout prodej atraktivního bytu s garáží v části "starého Proseku", v ulici Nad Krocínkou. Jedná se o zděný bytový dům v moc příjemné vilkové čtvrti osazené do jižního svahu s krásným výhledem na Prahu. Lokalita je zároveň atraktivní i svým dopravním spojením - za pouhých minut klidnou chůzí dojdete na metro C - Prosek, o něco delší procházkou pak dojdete i na metro B - Vysočanská. V ulici staví také autobus MHD.

Samotný byt se nachází ve 2. podlaží budovy a nabízí aktuální dispozici 1+1 o užitné ploše 50m2. V případě potřeby lze dispozici snadno upravit i na 2+kk. Byt má několik oken směřujících jižním směrem, což zajišťuje dostatek slunce a světla po celý den. Byt prošel v roce 2007 rekonstrukcí (částečně ještě v roce 2022) a je laděný do velmi osobitého a příjemného provensálského stylu.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví. Součástí bytu je také prostorná garáž (společná pro 3 byty), která je ve vlastnictví družstva. Garáž bude možné výhledově převést také do vlastnictví osobního. Garáže se nachází v uzavřeném dvoře vedle domu. Dalším benefitem domu je i veliká zahrada ve vnitrobloku za domem a sklep.

Bytový dům má velmi dobře hospodařící SVJ, které se aktuálně chystá na kompletní zateplení domu.
Pokud tedy hledáte romantický byt s garáží v klidné části Prahy s výborným dopravním spojením nebo velmi zajímavou investici, pak vám mohu tento byt vřele doporučit.

Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Zaujala vás tato nemovitost?