Prodej bungalovu ze zahradou v Královicích u Slaného

! P R O D Á N O !


Cena: 7 350 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Plocha pozemku: 707 m2

Užitná plocha celkem: 80m2


Pokud hledáte menší rodinný dům s příjemnou zahradou, kam se můžete rovnou přestěhovat, pak vás nejspíše zaujme nabídka tohoto zdařilého bungalovu.

Dům o praktické dispozici 3+kk byl postaven a zkolaudován v roce 2011 tak, aby splňoval všechny představy majitelů. Dispoziční uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z půdorysu a vizualizace ve fotogalerii. Jedná se o přízemní bungalov se dvěma terasami (severní a jižní), což zajišťuje propojení domu se zahradou prakticky všemi směry.

Dům je osazen na slunném pozemku o celkové ploše 707m2 s pěkným výhledem do okolí. Vzrostlá zahrada, která je doslova oázou klidu, nabízí několik zákoutí, což ji pomyslně rozděluje na několik funkčních zón. Na hlavní jižní terasu navazuje menší bazén, za domem naopak nejdete prostor pro záhonky, ovocné stromy a prostorný "zahradní domek", který slouží jako dílna i sklad a je zde umístěna také infrasauna.

Parkování je zajištěno na zpevněné ploše přední části pozemku, kde se nachází další úložný prostor pro technické vybavení k domu a zahrady.

Dům je na pojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Vytápění objektu je řešeno pomocí infrapanelů, v obývacím pokoji je možné využití také krbová kamna. Energetická třída objektu je C - úsporná.

Obec Královice je velmi atraktivní obcí, která nabízí příjemné žití v blízkosti přírody, ale i výborné dopravní spojení.
Nemovitost mohu vřele doporučit jako ideální variantu pro bydlení menší rodiny či samotného páru.

Zajímá vás více informací?