Jak prodat nemovitost za maximální tržní cenu?

08.10.2018

Chcete prodat transparentně, za nejvyšší možnou cenu na trhu a využít tak aktuální velké poptávky po nemovitostech? Jak? POMOCÍ SLUŽBY AUKCE!

Sejde se Vám na prohlídce nemovitosti více zájemců? Makléři RE/MAX po celé ČR mohou využít způsob prodeje Vaší nemovitosti formou aukce. Ta má pro klienta 3 základní výhody:

NEJVYŠŠÍ MOŽNÁ CENA PRO PRODÁVAJÍCÍHO - každý zájemce podá elektronicky (nebo písemně) přes aukční systém svou nabídku a kupujícím se tak stane zájemce s nejvyšší nabídkovou cenou.

TRANSPARENTNOST - vše se koná dle pravidel aukce. Mechanismus této jedinečné služby připravil RE/MAX spolu s advokáty. Po celou dobu spuštění aukce zůstávají cenové nabídky skryté, nikdo tak nemůže být ovlivněn a taktizovat.

BEZ STAROSTÍ PRODÁVAJÍCÍHO - veškerý servis a aukce je v rukou profesionálního makléře a prodávající se může těšit na nejvyšší možnou prodejní cenu.

A výsledek? Máte jistotu, že kupující dal za Vaši nemovitost opravdu nejvíc, co mohl a zároveň víte, že nikdo jiný nebyl ochotný dát více. No není to skvělé? :-)

O všechny kroky od A do Z se přitom za Vás postarám já - Váš profesionální realitní makléř.

Chcete se dozvědět o principu aukce více? Neváhejte mě kontaktovat!