Certifikace a vzdělání

Součástí mojí práce je průběžné vzdělávání se. Proč? Protože Vám chci poskytovat ten nejlepší servis a reagovat tak na neustále se vyvíjející realitní trh. 

Listopad 2021 - Školení aplikace SIGNI.

Spolupráce mezi prvními pobočkami RE/MAX a Signi začala již někdy během léta 2020. Česká aplikace pro podepisování dokumentů elektronickou cestou nám tehdy začala pomáhat především během pandemie a toto řešení se ukázalo jako maximálně efektivní pro úsporu času všem zúčastněným stranám. Aplikaci SIGNI již nyní plně ovládáme a využíváme :-)


Rok 2020 byl pro všechny z nás dost náročný - plný omezení, distanční výuky, stresů a nejistot. O to větší mám radost, že se mi podařilo opět obhájit mezinárodní titul "100% Club". Moc si tohoto ocenění vážím a moc si vážím hlavně důvěry mých klientů, kteří se mnou spolupracovali a spolupracují a moc děkuji za podporu mé rodině, bez které by to všechno nešlo zvládnout ❤️


únor 2021

Remax letos již po sedmé v řadě obhájil ocenění Superbrand. Titul Superbrands je speciálním uznáním kvality značky a jejího postavení na lokálním trhu. Na seznamu nominovaných kandidátů byly také další realitní kanceláře. Zákazníci a odborná porota ovšem opět zvolila RE/MAX.


 

31.3.2020 REMAX Convention 

Letošní československý Remax Convention musel být bohužel díky nouzovému stavu zrušen. I tak mám velkou radost, že jsem dostala (sice bez slavnostního ceremoniálu 😊 ) tento diplom a ocenění. Je to ocenění za práci v uplynulém roce. Moc si toho vážím a jsem vděčna všem svým klientům za projevenou důvěru ❤️

prosinec 2019 - seminář o investování do nemovitostí

V prosinci jsem měla možnost se zúčastnit skvělého semináře na téma "Investiční byt". Jak investovat do první nemovitosti, jak počítat náklady a výnosy, návratnost, pákový efekt a mnoho dalšího. I v této otázce Vám ráda poradím !

červenec 2019

Za měsíc červenec jsem se díky Vaší důvěře stala "makléřem měsíce" v Remax G8 Reality 2. 

15.5. 2019 - certifikační zkouška 

Dne 15.5. jsem úspěšně absolvovala další certifikační zkoušku. Co to znamená? Znamená to, že jsem dosáhla ve vzdělání v oblasti realitních procesů, práva a ekonomie druhého nejvyššího stupně vzdělání. 

23.5. 2019 - školení marketingu

Hned po Remax G8 Convention mě čekalo další školení, tentokrát v oblasti marketingu. Co to přinese Vám? Já věřím, že m.j. efektivnější marketing Vaší nemovitosti a mnoho dalšího.

22.5. 2019 - REMAX G8 Reality Convention

Dne 22.5. proběhl v Ústí nad Labem další ročník již tradičního REMAX G8 Convention. O čem to bylo? Předávaní rad a zkušeností od kolegů, načerpání inspirace za účelem ještě více zlepšit mé služby Vám!

1.4. 2019 - školení marketingu

Na Apríla jsem dostala další dávku školení od skvělého marketéra Tomáše Syrůčka. Na pořadu dne byly PPC kampaně, facebookové kampaně a propagace prodávaných nemovitostí.

 21.3.2019 - titul SUPERBRANDS

Titul Superbrands je speciálním uznáním kvality značky. Remax titul Superbrands opět obhájil - a to již pátý rok po sobě!

29.1.2019 - REMAX Convention

Koncem ledna proběhlo opět tradiční REMAX Convention - setkání všech makléřů sítě REMAX ČR a SR. Convention bylo plné cenných rad a zkušeností od skvělých spíkrů v rámci celosvětové sítě REMAX. Je nutné se neustále vzdělávat a posouvat dál.

Leden 2019

V lednu jsem se zúčastnila velice zajímavé přednášky Milana Ročka o příčinách a souvislostech vývoje cen bytů. Mohu Vám tak zase o něco lépe poradit, jak s nemovitostmi naložit vzhledem k prognózám pro rok 2019.

2018 - Richard Robbins tour 

V dubnu jsem se zúčastnila realitní tour s fantastickým mentorem Richardem Robbinsem. Pro mě opět posun ke kvalitnějším a efektivnějším službám - pro Vás to znamená skvělý profesionální realitní servis, který jsem Vám připravena poskytnout!

2018 Certifikace Realitního profesionála

Pro rok 2018/19 jsem opět úspěšně obnovila certifikaci Realitního profesionála 1. stupně. Obhájeno na 100% :-)