Pronájem bytu 3+kk, ul. Krejčího Praha - Libeň


Cena: 21.000,- / za měsíc + poplatky - PRONAJATO

Poznámka k ceně: kauce 42.000,-Kč, + provize RK

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 3+kk o užitné ploše 97m2 + předzahrádka s terasou 


Dovoluji si Vám nabídnout pronájem velkoryse prostorného bytu 3+kk v rezidenčním bytovém domě "Vila Sára" v klidné časti Prahy - Libně (ulici Krejčího), v těsném sousedství parku Pod Korábem.

Byt se nachází v 1.NP cihlového nadčasového bytového domu, postaveného v roce 2003. Benefitem bytu je také praktická předzahrádka s terasou. Vnitřní podlahová plocha bytu ční 97m2, díky čemuž byt působí velmi vzdušně a komfortně.

Byt je ve velmi pěkném a udržovaném stavu. Součástí bytu je prostorná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (trouba, myčka, sporák, lednice) a barem a dále velké množství vestavěných skříní, které tak poskytují dostatek úložného prostoru. Byt je díky velkému množství oken velmi slunný a světlý, všechna okna jsou zároveň vybavena předokenními roletami. Kromě vestavěných skříní, kuchyně a barových židlí je byt pronajímán bez nábytku.

V těsné blízkosti domu najdete kompletní občanskou vybavenost - školu, školku, nemocnici Bulovka, obchod, restaurace a mnoho dalších služeb. Lokalita nabízí také výborné dopravní spojení - tramvají na metro B Palmovka nebo metro C Kobylisy. Dům se zároveň nachází jen kousek od nájezdu na dálnici D8.

Cena za měsíční pronájem bytu činí 21.000,- Kč plus zálohy na energie dle spotřeby. Byt bude k dispozici od 1.1.2022 a bude vymalovaný celý bíle.

Požadovaná vratná kauce majitelům činí 42.000,-Kč, provize RK činí 21.000,- + DPH.

Pro vstup na prohlídku požadujeme vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat.

pozn.: Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.