Pronájem bytu 2+kk, ul. Švédská, Kladno

! P R O N A J A T O !


Cena: 11.000,-/ za měsíc + poplatky (2.981,-Kč) + elektřina dle vlastní spotřeby

Poznámka k ceně: + provize RK 13.310,-Kč (vč. DPH) + vratná kauce 22.000,-Kč

Upozornění: pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií

Dispozice: 2+kk + sklepní kóje


K dlouhodobému pronájmu (pro max. 2 dospělé osoby + dítě) nabízím udržovaný byt o dispozici 2+kk v ulici Švédská v Kladně - Kročehlavech.

Byt se nachází ve 2. podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem. Samotný byt byl před lety z velké části renovován a pravidelně udržován , aktuálně je vymalovaný, uklizený, v pokojích položeny zcela nové celoplošné koberce, byt je tak připravený k předání a ihned k nastěhování. Dispozice bytu nabízí slunný obývací pokoj s navazujícím kuchyňským koutem a s průchodem do samostatné ložnice. Byt má dále oddělené WC a koupelnu a předsíň s prostornou vestavěnou skříní. K dispozici je také sklepní kóje v suterénu domu.


Samotný bytový dům prošel již z velké části rekonstrukcí. Výhodou je možnost bezproblémového parkování přímo před domem (pod okny bytu). V těsné blízkosti domu najdete nákupní centrum, autobusovou zastávku, základní školu a všechny potřebné služby v pěší dostupnosti.
Cena za měsíční pronájem bytu činí 11.000,- Kč + zálohy na energie 2.981,-Kč + elektřina (dle vlastní spotřeby).


Nemovitost je připravena ihned k nastěhování, pronajímána bez nábytku.
Před podpisem nájemní smlouvy je nutné složit kromě nájemného na první měsíc také vratnou kauci ve výši 22.000,-Kč a provizi RK ve výši 13.310,-Kč.
Pro vstup na prohlídku bude potřeba vyplnit krátký dotazník, o jehož zaslání mě prosím neváhejte včas kontaktovat, a to nejlépe na uvedený emailem. Majitel si vyhrazuje právo VYBRAT nájemníka dle vlastních představ.

Kontaktujte mě pro více informací