Prodej stavebního pozemku v Panenských Břežanech

! P R O D Á N O !


Cena: 5 590 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Plocha pozemku:  1067m2

Druh pozemku dle ÚP: stavební, vhodný pro stavbu RD


Dovoluji si vám nabídnout ojedinělý stavební pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu. Parcela se nachází v širším centru obce, rozprostírá se na ploše 1067 m2 a díky několika vrostlým stromům a pěknému umístění zde najdete klid, soukromí a úžasnou osobitou atmosféru.


Na pozemek je přivedena elektřina, voda je zajištěna za studny. Veřejná kanalizace se nachází ve vedlejší komunikaci, ale z důvodu nového povrchu této komunikace obec v době záruky nepovolí její napojení, proto je potřeba nyní řešit odvedení splašků jiným způsobem (jímkou). K pozemku byl před v předešlých letech vyhotoven projekt pro rodinný dům typu bungalov. Projektovou dokumentaci lze k pozemku v případě zájmu přenechat.


Nedaleko pozemku se nachází udržovaný zámeček s romantickým parkem a působivou kaplí sv. Anna.
Panenské Břežany jsou velmi pěkně udržovanou obcí ležící pouhých 14km severně od centra Prahy v okrese Praha - východ. Díky strategické poloze obce se dostanete do Prahy za pouhých 15 minut jízdy autem nebo přímou autobusovou linkou na metro Kobylisy (20 minut). V obci naleznete základní občanskou vybavenost - obchod, mateřskou školku, základní školu.


Pokud hledáte vhodný pozemek pro rodinný dům, který nebude stát na bývalém poli, ale v místě, kde na vás bude dýchat jedinečná atmosféra, přitom jen kousek od Prahy, pak si neváhejte domluvit prohlídku a přijeďte si místo prohlédnout naživo.

Chcete se na něco zeptat?