Prodej stavebního pozemku v Panenských Břežanech


Cena: 6 490 000 CZK / za nemovitost

Hypotéka: Splátka od 30 762,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Plocha pozemku:  1067m2

Druh pozemku dle ÚP: stavební, vhodný pro stavbu RDDovoluji si vám nabídnout ojedinělý stavební pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu. Parcela se nachází v širším centru obce, rozprostírá se na ploše 1067 m2 a díky několika vrostlým stromům a pěknému umístění zde najdete klid, soukromí a úžasnou osobitou atmosféru. Na pozemek je přivedena elektřina a je zde studna, v obci se právě realizuje dešťová kanalizace.

K pozemku byl před třemi lety vyhotoven projekt pro rodinný dům typu bungalov. Projektovou dokumentaci lze k pozemku v případě zájmu přenechat.

Nedaleko pozemku se nachází udržovaný zámeček s romantickým parkem a působivou kaplí sv. Anna.
Panenské Břežany jsou velmi pěkně udržovanou obcí ležící pouhých 14km severně od centra Prahy v okrese Praha - východ. Díky strategické poloze obce se dostanete do Prahy za pouhých 15 minut jízdy autem nebo přímou autobusovou linkou na metro Kobylisy (20 minut). V obci naleznete základní občanskou vybavenost - obchod, mateřskou školku, základní školu.

Pokud hledáte vhodný pozemek pro rodinný dům, který nebude stát na bývalém poli, ale v místě, kde na vás bude dýchat jedinečná atmosféra, přitom jen kousek od Prahy, pak si neváhejte domluvit prohlídku a přijeďte si místo prohlédnout naživo.

Chcete se na něco zeptat?