Prodej domu ve Vinařicích.   3.850.000,-Kč

! P R O D Á N O !

Pro zájemce o menší rodinný domek s dobrou dostupností do Kladna či Prahy nabízím prodej nemovitosti v klidné obci Vinařice u Kladna. 

Přízemí domu poskytuje dispozici 2+1 (se zázemím) a prošlo již podstatnou rekonstrukcí - nové rozvody elektroinstalací, vody, kanalizace, zánovní plynový kotel, nové podlahy, kuchyňská linka, koupelna, plastová okna. Dům je tedy plně obyvatelný a bez větších nároků nevyžaduje k této dispozici žádné další investice. Přízemí domu je také zčásti podsklepené.


Potenciál dalšího využití pak nabízí prostorná půda, kde je možné vybudovat další podkrovní místnosti a rozšířit tak v případě potřeby vnitřní obytnou plochu domu. 
K domu náleží menší pozemek ve vnitrobloku, který je sice malý, ale pro venkovní posezení od jara do podzimu plně dostačující a lze si jej zútulnit dle svých představ.


Obec Vinařice poskytuje všechny potřebné základní služby - ZŠ, MŠ, obchod, poštu, dětská hřiště či přímé autobusové spojení směr Praha Veleslavín, dále pak Kladno či Slaný. A na procházky do přírody se můžete vydat např. po naučné stezce na Vinařickou horu.


Pro bližší informace k nemovitosti i sjednání prohlídky mě včas kontaktujte.
V případě většinou množství zájemců může prodávající upřednostnit kupujícího s nejvýhodnější nabídkou.