Prodej bytu 3+kk - Žižkova ulice, Slaný

! P R O D Á N O !

Cena: 4 690 000 CZK / za nemovitost

Hypotéka: Splátka od 19.776,- Kč/měsíc

Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Celková plocha: 3+kk / 76 m² včetně 2 lodžií

Dovoluji si vám nabídnout slunný a vzdušný byt 3+kk v širším centru Slaného, v ulici Žižkova. Byt se nachází v 10. patře modernizovaného panelového domu s výtahem a díky své poloze a dvěma prostorným lodžiím nabízí úžasné výhledy do okolí.

Velkou předností nemovitosti je také samotná lokalita. Bytový dům se nachází jen pár minut od historického jádra města a v pěší dostupnosti všech potřebných služeb. V ulici přímo pod domem naleznete autobusovou zastávku s přímým spojením do Prahy. Celý dům již prošel postupnou rekonstrukcí - je kompletně zateplen, osazena nová plastová okna, vstup do domu zajišťují moderní posuvné dveře na čip.


Byt má celkovou užitnou plochu 76 m² (včetně 2 prostorných lodžií). Dispozice bytu nabízí vzdušné a slunné pokoje, jejichž prostorové uspořádání je nejlépe patrné z půdorysu ve fotogalerii. Byt prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí - zděná jádro, nové rozvody, nová koupelna, WC, kuchyň. Aktuálně je nemovitost vyklizená a připravená na případnou modernizaci dle vašich představ.


První prohlídkové dny jsou plánované od 20.5. Pro více informací k nemovitosti a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte včas kontaktovat.
V případě většího množství zájemců bude byt prodán nejlepší nabídce dle kritérií prodávajícího.

Chcete vědět víc?